Ďalších 65 nalezených produktov
Zobrazujem produkty 15 celkom 70
Snímače sily

Snímače sily

Priemyslové snímače. Snímače sily, snímače dráhy, snímače krútiaceho momentu. Indukčné prietokomery. Snímače sily pre priemyslové i laboratórne použitie. Presnosť snímačov sily od 0.1%. Rozsah merania do 1000 kN.
Ukáž na mape   internet: www.meatest.cz  
prezentácia firmy: MEATEST spol. s r.o.
Poslať správu
Magnetické menovky

Magnetické menovky

Ponúkame profesionálne spracované magnetické menovky na označovanie osôb, zamestnancov, predajcov, personálu a podobne. Magnetické menovky od Selos majú patentovaný magnetický systém, ktorý zaručuje vynikajúcu prídržnú silu a prináša ďalšie výhody.
Ukáž na mape   internet: www.magnety.sk  
prezentácia firmy: SELOS Magnetics, s.r.o.
Poslať správu
Magnetické držiaky

Magnetické držiaky

Magnetické držiaky vyrába pre priemyselné pouzitie, robiť kancelárií, dielní, obchodu a podobne. Magnetické držiaky sú vyrobené z kvalitných magnetických materiálov, ocelí, prípadne duralu s povrchovou úpravou farebný lak, pozink, lesklý chróm.
Ukáž na mape  
prezentácia firmy: ABC MAGNET s.r.o.
Poslať správu
Magnetické pásky

Magnetické pásky

Ponúkame veľmi kvalitné magnetické pásky v mnohých hrúbkach rozmeroch a prevedeniach. Na požiadanie však zabezpečíme aj magnetické pásky na mieru vašim potrebám. Použitie magnetických pások je jednoduché a ich využitie veľmi pestré.
Ukáž na mape   internet: www.magnety.sk  
prezentácia firmy: SELOS Magnetics, s.r.o.
Poslať správu
Snímače s kovovými fóliovými tenzometry

Snímače s kovovými fóliovými tenzometry

Vyrábame okrem iného snímača s kovovými fóliovými tenzometre, pričom tieto tenzometre kupujeme od svetových výrobcov. Tieto snímače majú nižší výstupný signál a nižší teplotný súčiniteľ deformačné citlivosti ako snímače s polovodičovými tenzometre.

prezentácia firmy: VTS Zlín s.r.o.
Poslať správu
Stránka:   1 2 3 4 5 6 daľšie  
Ďalších 55 nájdených firiem
Zobrazujem firmy 10 celkom 65
SELOS Magnetics, s.r.o.

SELOS Magnetics, s.r.o.

Vyrábame magnety pre priemysel, magnetické materiály, elektromagnety, flexibilné magnety, magnetické separátory, magnetické dopravníky. Naša spoločnosť distribuuje a servisuje závitorezy ROSCAMAT a Microtap, upínače S.C.M. a náradie RUKO.
Ukáž na mape   internet: www.selos.cz  
naše produkty: Bremenové magnety, Elektromagnety, Magnetická fólia, Magnetické menovky, Magnetické pásky, Magnetické separátory, Magnetické štítky a výseky, Magnetické upínače na brúsenie, Magnetické upínače na frézovanie, Permanentné magnety, Závitorez
Poslať správu
WALMAG MAGNETICS s.r.o.

WALMAG MAGNETICS s.r.o.

Vyrábame magnetické upínače určené pre brúsenie, frézovanie, EDM ako permanentné, elektropermanentné i elektromagnety, bremenových magnetov NEO, odmagnetovačov stolných i tunelových, magnetických vrtacích stojanov a vyvrtávacích sád.
Ukáž na mape   internet: www.walmag.cz  
naše produkty: Bremenový magnet, Magnetický upínač, Odmagnetovanie
Poslať správu
KOTLÍN

KOTLÍN

Výroba a predaj indukčných snímačov polohy, pohybu a otáčok. Snímače magnetické, optické, kapacitné. Výroba prvkov priemyslovej automatizácie. Adresné snímače. Obchodne inžinierske služby: štúdie, konzultácie, expertízy, vypracovanie ponúk.
Ukáž na mape  
naše produkty: Bezdotykové senzory
Poslať správu
ABC MAGNET s.r.o.

ABC MAGNET s.r.o.

Spoločnosť ABC MAGNET ponúka široký sortiment trvalých magnetov a magnetických výrobkov: magnety FeNdB, SmCo, Alnico feritové magnety, magnetické separátory, držiaky a iné. Taktiež ponúka zákazkovú výrobu a poradenskú činnosť.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kancelárske magnety, Magnetické držiaky, Magnetické tlačiarenské valce, Magnety pre elektromotory
Poslať správu

MAVE snímače Nymburk s.r.o.

Meranie a meriace prístroje

Poslať správu
VTS Zlín s.r.o.

VTS Zlín s.r.o.

Vyrábame odporové polovodičové tenzometre a snímače síl, hmotnosti, krútiacich momentov, tlaku, zrýchlenia, deformácií a posunov. Ďalej zabezpečíme meracie a vyhodnocovacie jednotky pre snímače. Naše výrobky dodávame aj do zahraničia.

naše produkty: Lanový snímač, Polovodičové tenzometre, Snímače, Snímače s kovovými fóliovými tenzometry
Poslať správu
CRESSTO s.r.o.

CRESSTO s.r.o.

Spoločnosti CRESSTO vyvíjajú a vyrábajú čidlá, tlakové moduly, snímače tlaku, meradlá tlaku a zariadenia na meranie tlaku. Ďalej ponúkame testery na meranie netesností. Moderné meracie a kontrolné metódy a postupy zaručujú vysokú kvalitu našich výrobkov.
Ukáž na mape   internet: www.cressto.cz  
naše produkty: Priemyselné snímače tlaku, Ručný digitálny tlakomer
Poslať správu
CARD CENTRUM a.s.

CARD CENTRUM a.s.

Výroba všetkých typov plastových a papierových kariet podľa ISO 9001 a 14001. Plastové a papierové karty magnetické, čipové, bezkontaktné karty, stieracie dobíjacie kupóny pre mobilných operátorov, balení do leporela, za 7 rokov vyrobených viac než 100 miliónov kariet.
Ukáž na mape  
naše produkty: Plastové karty, Stieracie karty
Poslať správu
TRESTON spol.s r.o.

TRESTON spol.s r.o.

Vyrábame a dodávame prvky na meranie teploty a tlaku - snímače teploty a tlaku, odporové a termoelektrické priemyselné teplomery, prevodníky rôznych signálov, galvanické oddelenie, napájacie zdroje, tlakomery, ďalej potom ochranné nádržky.
Ukáž na mape   internet: www.treston.cz  
naše produkty: Priemyselné snímače teploty, Priemyselné snímače tlaku
Poslať správu
Stránka:   1 2 3 4 5 daľšie  
O CzechTrade - Info CzechTrade Int. - Technická podpora - Poland Trade - Nabídky práce
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.