Ďalších 210 nalezených produktov
Zobrazujem produkty 15 celkom 215
CNC obrábanie kovov

CNC obrábanie kovov

Vykonávame CNC obrábanie kovov do maximálnej veľkosti obrobku cca 2000 mm, vrátane zabezpečenia odliatkov a výkovkov. CNC obrábanie kovov - k CNC obrábaniu kovov využívame tieto stroje: CNC karusely, CNC sústruhy, CNC univerzálne frézovacie centrá s paletou 1250 x 1250 (Doosan HM 1250 r. v.2013).
Ukáž na mape  
prezentácia firmy: MCR spol.s r.o.
Poslať správu
Obrábanie kovov

Obrábanie kovov

Trieskové obrábanie kovov vrátane výroby mosadzných dielov pre kompletizáciu svietidiel. Obrábanie kovov aj pre ďalšie odvetvia podľa dohody. K dispozícii máme sústružnícke a CNC automaty. Vykonávame tiež horizontálne frézovanie a lisovanie výstredníkovými lisy.

prezentácia firmy: Jiří Nejedlo
Poslať správu
CNC obrábanie kovov

CNC obrábanie kovov

Vykonávame CNC obrábanie kovov v sériovej i kusovej výrobe. CNC obrábanie kovov vykonávame podľa požiadaviek zákazníka na CNC strojoch. Naše dlhoročné skúsenosti v kovoobrábaní využívajú českí aj zahraniční zákazníci v mnohých odvetviach.
Ukáž na mape  
prezentácia firmy: KOVOKON Popovice s.r.o.
Poslať správu
CNC obrábanie kovov

CNC obrábanie kovov

Vykonávame CNC obrábanie kovov na horizontálnej vyvrtávačke WFT 13 CNC od f. FERMAT. Vykonávame robotické zváranie zváracím robotom QIROX QRC® 350 firmy CLOOS. CNC obrábanie kovov na CNC sústruhu Optimum L44. Ďalej ponúkame zváranie. Vykonávame certifikované zváranie konštrukčnej ocele.
Ukáž na mape   internet: www.naturadk.eu  
prezentácia firmy: NATURA DK, a.s.
Poslať správu
CNC obrábanie a vysekávanie

CNC obrábanie a vysekávanie

Firma Cyklos ponúka zákazkovú kovovýrobu - CNC obrábanie a vysekávanie. Poskytujeme technologické a konštrukčné riešenie pri spracovaní plechov a kovov. Okrem CNC obrábania a vysekávania sme schopní zabezpečiť povrchovú úpravu kovu, galvanizáciu, práškové lakovanie, atď.
Ukáž na mape  
prezentácia firmy: Cyklos, výrobní družstvo, Choltice
Poslať správu
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Ďalších 1484 nájdených firiem
Zobrazujem firmy 10 celkom 1494
H.L.F. spol. s r.o.

H.L.F. spol. s r.o.

Vývoj a výroba spínačov, prepínačov, tlačidiel a konektorov pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Kombinácie technológií lisovania kovov, obrábania kovov, lisovania plastov, montáže a služieb nástrojárne. Spoľahlivosť, kvalita, vhodné ergonomické riešenia.
Ukáž na mape   internet: www.hlf.cz  
naše produkty: Spínače do automobilov
Poslať správu
KOVO - ZAPLATIL s.r.o.

KOVO - ZAPLATIL s.r.o.

Naša firma sa špecializuje na spracovanie kovov cnc obrábaním, brúsením, sústružením, frézovaním, erozívnym rezaním a vyvrtávaním presných dier. Na objednávku vyrábame strojné diely a súčiastky, prípravky, strihadlá, malé jednoúčelové stroje a iné.
Ukáž na mape   internet: www.kovo-zaplatil.cz  
naše produkty: CNC obrábanie súčiastok, Erozívne drôtové rezanie, Nástroje pre tvárnenie za studena, Výroba jednoúčelových strojov, Výroba prípravkov
Poslať správu
GANES, s. r.o.

GANES, s. r.o.

Medzi hlavné aktivity spoločnosti GANES patrí oblasť galvanotechniky a odpadového hospodárstva u trieskového obrábania kovov. Zabezpečujeme dodávky zariadení, ako sú galvanické linky, ďalej drviče a odstredivky kovových triesok, briketovacie lisy a iné.
Ukáž na mape   internet: www.ganes.cz  
naše produkty: Drviče kovových triesok, Galvanické linky, Odstredivky kovových triesok, Výsypné zariadenia
Poslať správu
Jiří Nejedlo

Jiří Nejedlo

Od roku 1990 sa zaoberáme trieskovým obrábaním kovov so zameraním na výrobu mosadzných lustrových dielov. Výroba je vykonávaná na sústružníckych a CNC automatoch. Vykonávame horizontálne frézovanie a lisovanie výstredníkovými lismi.

naše produkty: CNC obrábanie mosadze, Kovové lustrové diely, Mosadzné diely, Obrábanie kovov
Poslať správu
KOVO Uličný

KOVO Uličný

Naša firma sa venuje kovovýrobe a kovoobrábaniu. CNC obrábanie, sústruženie, frézovanie, brúsenie. Vykonávame obrábanie kovov, mosadze, nerezu a plastu. Výrobný program firmy sa vyprofiloval ako špecializovaný program výroby jednoúčelových strojov a zariadení.
Ukáž na mape   internet: www.kovovyroba-ulicny.cz  
naše produkty: Brúsenie kovov, Kovoobrábanie
Poslať správu
KOVOKON Popovice s.r.o.

KOVOKON Popovice s.r.o.

Vyrábame presné kovové súčiastky v sériovej výrobe - diely pre automobily, diely pre elektromotory, súčiastky pre CNC brúsky. Vykonávame CNC obrábanie, CNC sústruženie, CNC frézovanie a CNC brúsenie liatiny, železných a hliníkových materiálov.
Ukáž na mape  
naše produkty: CNC obrábanie kovov, Letecké súčiastky, Nástrojáreň, Obrábanie častí elektromotorov
Poslať správu
BANES, spol. s r.o.

BANES, spol. s r.o.

Firma Banes s.r.o sa predovšetkým zaoberá obrábaním na objednávku, na sústružníckych automatoch. V roku 94 sme rozšírili svoje pole pôsobnosti na montážne strojárenské práce v hromadnej výrobe. Naša firma je teda rozdelená do dvoch divízií obrábanie a montáže.
Ukáž na mape   internet: www.banes-sro.cz  
naše produkty: CNC sústruženie, Dlhotočné automaty, Skrutky pre rezné doštičky, Zákazkové CNC obrábanie
Poslať správu
Pramet Tools, s.r.o.

Pramet Tools, s.r.o.

Pramet Tools, s.r.o. vyrába a dodáva nástroje pre trieskové obrábanie kovov. Všetky produkty sú vyrábané v závode Šumperk, Česká republika. Výrobky sú predávané vlastnou pobočkovou sieťou a sieťou autorizovaných distribútorov vo viac ako 50 krajinách sveta.
Ukáž na mape  
naše produkty: Doštičky pre sústruženie, Nástroje pre frézovanie, Nástroje pre sústruženie, Nástroje pre vŕtanie, Technické frézy, Vymeniteľné rezné doštičky
Poslať správu
SVUM-CZ, s.r.o.

SVUM-CZ, s.r.o.

Vykonávanie povrchových úprav metódou Delta-MKS súčasťou pre prevažne automobilový priemysel. Povrchová úprava kovov metódou Delta MKS, ktorá spĺňa smernice Európskeho parlamentu o zákaze používania ťažkých kovov Pb, Hg, Cd, CrVI pri automobilovej výrobe.
Ukáž na mape  
naše produkty: Delta MKS, Povrchová úprava kovov
Poslať správu
Cyklos, výrobní družstvo, Choltice

Cyklos, výrobní družstvo, Choltice

Firma Cyklos ponúka zákazkovú kovovýrobu - CNC obrábanie a vysekávanie. Poskytujeme technologické a konštrukčné riešenia pri spracovaní plechov a kovov. Okrem CNC obrábania a vysekávania sme schopní zabezpečiť povrchovú úpravu kovu, galvanizáciu, práškové lakovanie, atď.
Ukáž na mape  
naše produkty: CNC obrábanie a vysekávanie, Rezačky vizitiek, Ryhovačky a perforovačky papiera, Skladačky papiera
Poslať správu
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
O CzechTrade - Info CzechTrade Int. - Technická podpora - Poland Trade -
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.